CONVERSE PREDSTAVUJE NOVÚ CELOSVETOVÚ KAMPAŇ: ALL THE STORIES ARE TRUE

100 rokov. Milióny pravdivých príbehov. Chuck Taylor. 

 

Značka Converse predstavuje novú globálnu kampaň s názvoAll The Stories Are True. V hlavnej úlohe celej komunikáci kultové Chucky a ľudia, ktorí ich obúvajú v rôznych životných situácch.  

Ikonické tenisky Chuck Taylor oslavujú 100 rokov svojej existencie spoločne sľuďmi, pre ktorých  členkové plátenky aj ich nepremokavé, zateplené verzie súčasťou štýlu a života. Hlavnou inšpiráciou celej kampane  milióny neuveriteľných a neočakávaných príbehov prežitých v Chuckoch, ktorým je často len ťažko uveriť.

Fotografie i krátke videá zachytávajú tenisky Chuck Taylor a ich nositeľa kdekoľvek a doslova pri čomkoľvekči už ide o každodenné situácie, zásadné životné kroky či divoké párty a neočakáva dobrodružstvá.  

Milovníkov kultových tenisiek spája nielen fakt, že svoje rôznorodé príbehy prežívajú v Chuckoch, ale zároveň spravidla nepotrebujú filter na realitu či si čokoľvek akokoľvek prifarbovať. V ich očiach je pravda oveľa viac zaujímavá než fikcia. Kampaň All The Stories Are True rozpráva príbehy vChuckoch, ktoré sa stali 

 

Sledujte novinky Converse tiež na FACEBOOKU a INSTAGRAMU. 

zaslané: 18 okt 2018

kategória:

Chuck Taylor Hi Purple

Chuck Taylor Hi Purple

Tenisky Chuck Taylor Hi z limitovanej kolekcie Purple Pack značky Converse, vyrobené k príležitosti vydania prvého celovečerného skate videa s názvom “Purple”. Fialové spracovanie s decentnou čiernou linkou a nápisom Purple na päte. Nová technológia tenisky COUNTER CLIMATE zaisťuje vode …


viac