TYLER, THE CREATOR x CONVERSE

Tyler, The Creator spojuje sily s Converse a prináša do novej spolupráce svoju osobitú nápaditosť a dynamický prístup. Originálny interpret sršiaci kreativitou, ktorú vnáša do všetkého čo robí, sa púšťa s rovnakým nadšením i do kooperácie so značkou Converse. Prvým spoločným počinom je nový ikonický model One Star, ktorý bol predstavený 11. júla 2017.

Semišové One Stary rozhodne nezaprú Tylerov individuálny rukopis. Limitovaná edícia je jeho jedinečným dielom, začínajúc od zvolenej svetlo modrej farby až po grafiku na podšívke.

Na začiatku spolupráce získa túto limitku hneď 2 100 Tylerových fanušíkov, ktorí sa v minulom roku zúčastnili módnej prehliadky Tylerovej značky oblečenia Golf Wang.

Limitovaný počet One Star tenisiek bude tiež k dispozícii od 13. júla na Tylerovej webovej stránke GolfWang.com a na Converse.com za cenu sto dolárov.

zaslané: 11 júla 2017

ONE STAR PREMIUM SUEDE

ONE STAR PREMIUM SUEDE

Converse predstavuje najnovšiu verziu kultovej siluety One Star. Model One Star vznikol v 70. rokoch pôvodne ako obuv na basketbal. Potom nasledovala vlna skateboardingu, ktorá dala minimalistickým teniskám úplne nový rozmer. Aj dnes si One Stary zachovávajú svoju pôvodnú ikonickú jednoduchosť, …


viac