CHUCK TAYLOR ALL STAR BOARDIES

Letní hudební festivaly + Chucky = VSL

 

Značka Converse představuje novou kolekci Chucků, která je 100% match s nadcházející sezónou letních festivalů. Tam, kde je hudba, jsou i kultovní plátěnky, ať už na pódiu nebo pod ním, protože spojení Converse klasiky všech klasik s muzikou funguje skvěle po dekády.

 

Ikonická silueta Chuck Taylor k hudbě zkrátka patří, a proto značka na léto přichází s novou kolekcí Chuck Taylor All Star Boardies. Modely se zahalily do výrazných barev s kontrastními bloky ze strany plátěnky, které jsou inspirované Venice Beach. Nádech pláže přináší i kulaté tkaničky, které jsou jakoby posypané pískem.

 

Kolekce myslí i na celodenní tancování na koncertech, proto jsou modely opatřené OrthoLite stélkou, která se stará o komfort. Chuck Taylor All Star Boardies jsou dostupné v nízkém i vysokém provedení a široké škále pestrých barev.

 

Kolekce Chuck Taylor All Star Boardies je k dostání u vybraných prodejců.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

zaslané: 6 mája 2019

kategória:

CHUCK TAYLOR ALL STAR WORDMARK

CHUCK TAYLOR ALL STAR WORDMARK

Nemusíš kričať, aby si ťa niekto všimol. Nechaj to na najnovšie Chuck Taylor All Star Wordmark, urobia to za teba. Originálna grafika, ktorá je dookola odolného pláteného zvršku, je detail, ktorý nenechá nikoho ľahostajným. Trúfaš si na ne? Kultová silueta Chuck …


viac